Jeżeli szukasz bezpiecznego miejsca do edukacji i opieki dla Twojego dziecka.

W Naszym Przedszkolu jest realizowane WWR (Wczesne Wspomaganie Rozwoju) nieodpłatnie.

Rekrutacja do Przedszkola

Nasza placówka prowadzi zapisy przez cały rok kalendarzowy, także w okresie ferii i wakacji. W czasie trwania roku szkolnego, dzieci przyjmowane są do przedszkola lub żłobka w miarę wolnych miejsc. W celu zapisania dziecka zapraszamy z wypełnioną kartą zgłoszenia do naszych placówek.

Naszym zadaniem jest wszechstronna, zrównoważona edukacja oraz wprowadzenie dzieci do świata wartości.
Przygotowujemy dzieci, by umiały radzić sobie z zadaniami, które czekają je w przyszłości. Pragniemy rozwijać dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Nie zapominamy również o kształtowaniu samodzielności, pracowitości oraz odpowiedzialności.

W naszym przedszkolu  istotną rolę odgrywa proces integracji. Kluczowe w integracji jest stworzenie takich warunków, aby dzieci z zaburzeniami miały możliwość funkcjonowania i rozwijania się, a dzieci zdrowe uczyły się tolerancji i akceptacji drugiego człowieka.

Przedszkole wyposażone jest w meble, stoliki oraz krzesła z atestem, zgodnie z wymogami sanepidu. Każda sala przedszkolna wyposażona jest w szereg pomocy dydaktycznych, książek, gier, puzzli, plansz i etykiet dydaktycznych, zabawek tematycznych, klocków konstrukcyjnych, itp. Młodsze grupy posiadają własne leżaki dla dzieci

Oprócz codziennej kreatywnej zabawy jest też czas na poważne zadania dydaktyczne, ponieważ w przedszkolu realizowana jest podstawa programowa zgodnie z rozporządzeniem MEN.

W cenie czesnego oferujemy zajęcia z języka angielskiego codziennie, rytmikę 2 razy w tygodniu, religię raz w tygodniu. Pracę z logopedą, psychologiem oraz fizjoterapeutą oraz elementy pedagogiki Marii Montessori.

Dokumenty do pobrania

Zapisy dzieci do:

Caldera Forms has been closed as of April 5, 2022 and is not available for download. You can try the other Form plugins instead

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy dzieci do:

Caldera Forms has been closed as of April 5, 2022 and is not available for download. You can try the other Form plugins instead

Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Mistrzowie Zabawy

Ul. Miechowska 50A,

32-340 Wolbrom

Tel. 519 557 414

E-mail: przedszkolewolbrom@onet.pl

Strony

Nasze Placówki

ul. Miechowska 50A

os. Bolesława Chrobrego 43

oraz

os. Kadłubek

32-500 Chrzanów

Galeria

Copyright © 2020 Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Mistrzowie Zabawy

Projekt i Realizacja: www.katarzynabyczek.pl