Jeżeli szukasz bezpiecznego miejsca do edukacji i opieki dla Twojego dziecka.

W Naszym Przedszkolu jest realizowane WWR (Wczesne Wspomaganie Rozwoju) nieodpłatnie.

Rekrutacja do Przedszkola

Nasza placówka prowadzi zapisy przez cały rok kalendarzowy, także w okresie ferii i wakacji. W czasie trwania roku szkolnego, dzieci przyjmowane są do przedszkola lub żłobka w miarę wolnych miejsc. W celu zapisania dziecka zapraszamy z wypełnioną kartą zgłoszenia do naszych placówek.

Naszym zadaniem jest wszechstronna, zrównoważona edukacja oraz wprowadzenie dzieci do świata wartości.
Przygotowujemy dzieci, by umiały radzić sobie z zadaniami, które czekają je w przyszłości. Pragniemy rozwijać dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Nie zapominamy również o kształtowaniu samodzielności, pracowitości oraz odpowiedzialności.

W naszym przedszkolu  istotną rolę odgrywa proces integracji. Kluczowe w integracji jest stworzenie takich warunków, aby dzieci z zaburzeniami miały możliwość funkcjonowania i rozwijania się, a dzieci zdrowe uczyły się tolerancji i akceptacji drugiego człowieka.

Przedszkole wyposażone jest w meble, stoliki oraz krzesła z atestem, zgodnie z wymogami sanepidu. Każda sala przedszkolna wyposażona jest w szereg pomocy dydaktycznych, książek, gier, puzzli, plansz i etykiet dydaktycznych, zabawek tematycznych, klocków konstrukcyjnych, itp. Młodsze grupy posiadają własne leżaki dla dzieci

Oprócz codziennej kreatywnej zabawy jest też czas na poważne zadania dydaktyczne, ponieważ w przedszkolu realizowana jest podstawa programowa zgodnie z rozporządzeniem MEN.

W cenie czesnego oferujemy zajęcia z języka angielskiego codziennie, rytmikę 2 razy w tygodniu, religię raz w tygodniu. Pracę z logopedą, psychologiem oraz fizjoterapeutą oraz elementy pedagogiki Marii Montessori.

Zapisy dzieci do:

Caldera Forms has been closed as of April 5, 2022 and is not available for download. You can try the other Form plugins instead

Serdecznie zapraszamy!

Zapisy dzieci do: